British Airports Group w Polsce

Marlena Gałczyńska
28-10-2004, 00:00

W Warszawie odbyło się seminarium poświęcone rozwojowi portów lotniczych, zorganizowane przez brytyjską agencję rządową (UK Trade & Investment) oraz British Airports Group (BAG). BAG reprezentuje ponad 200 brytyjskich firm działających w sektorze rozwoju lotnisk. Brytyjski sektor portów lotniczych ma na swoim koncie osiągnięcia w dziedzinie projektowania, konstrukcji, technologii i zarządzania lotniskami, zdobyte m.in. podczas realizacji takich projektów, jak: Heathrow w Londynie, JFK w Nowym Jorku, Chek Lap Kok w Hongkongu czy Kansai w Japonii. Niektóre firmy z grupy BAG współpracują już także z polskimi portami lotniczymi.

Brytyjczycy dzielili się swoimi doświadczeniami z realizacji projektów, a dyskusja toczyła się wokół wykorzystania tych doświadczeń w rozwoju polskiego systemu transportu powietrznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marlena Gałczyńska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / British Airports Group w Polsce