Brochocki wynajął już ponad 6 tys. metrów

AZA
opublikowano: 13-03-2007, 00:00

W tym roku za pośrednictwem Kancelarii Brochocki wynajęto już ponad 6 tys. mkw. biur w Warszawie.

W tym roku za pośrednictwem Kancelarii Brochocki wynajęto już ponad 6 tys. mkw. biur w Warszawie.

Do pałacu Blanka przy ulicy Senatorskiej 14 wprowadziło się Ministerstwo Sportu, które wynajęło 2,2 tys. mkw. Nowa siedziba ministerstwa mieści się w centrum miasta w pobliżu placu Teatralnego.

Za pośrednictwem Kancelarii Brochocki umowę najmu zawarło również Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Obecnie zajmuje ono 2,3 tys. mkw. w budynku przy ul. Chałubińskiego 8. Nowa siedziba znajduje się w 42-kondygnacyjnym wieżowcu Oxford Tower (noszącym dawniej nazwę Intraco II). Do klientów kancelarii trafiła także spółka K2 Internet świadcząca wyspecjalizowane usługi związane z wykorzystywaniem nowych mediów i technologii w biznesie. Wynajęła ona 988 mkw. w pałacu Działyńskich przy al. Solidarności. Nowa siedziba spółki mieści się w centrum miasta.

Inne transakcje firmy to m.in. wynajęcie 280 mkw. w biurowcu Centrum Zielna firmie Trans Universal Poland. Biurowiec usytuowany jest w centrum Warszawy, niedaleko stacji metra Świętokrzyska oraz Pałacu Kultury i Nauki.

Z kolei w Royal Trakt Office — dawnym pałacu Jurkiewicza — odrestaurowanej kamienicy zaadaptowanej na nowoczesny budynek biurowy przy Al. Ujazdowskich spółka Erabud wynajęła 235 mkw. biur zwolnionych po poprzednim najemcy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy