Brytyjczycy szukają kontrahentów z Polski

SACH
opublikowano: 30-09-2013, 00:00

Zwłasza z branży budowlanej, logistycznej, systemów ochrony środowiska naturalnego

Firmy z Wielkiej Brytanii przyjeżdżają na Wisłę, aby znaleźć nowych partnerów handlowych. Spotkania biznesowe odbędą się 10 października. Są przeznaczone dla firm z branży budowlanej, logistycznej, systemów ochrony środowiska naturalnego. Będzie możliwość skorzystania z pomocy tłumacza. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Zainteresowani udziałem muszą wypełnić formularz i przesłać go do 2 października na adres: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl lub faksem na nr: +22 432-70-46.

Więcej informacji: Agnieszka Promianowska, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, tel.: +22 432-83-74.

ELE International

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu materiałów budowlanych, sprzętu badawczego i oprzyrządowania dla środowiska. Jest zainteresowana współpracą handlową dotyczącą kupna i sprzedaży.

Global Equipment Logistics

Firma specjalizuje się w dostawie usług logistycznych. Oferuje rozwiązania transportowe dla wszelkich produktów innych niż niebezpieczne.

Gupta Consultancy UK

Firma doradczo-szkoleniowa, która kieruje swoje działania do organizacji chcących wprowadzić normę ISO 9001:2008, systemy zarządzania lub standardy SBS. Jest zainteresowana współpracą na zasadzie joint venture lub umowy licencyjnej.

Cambridge Cleantech

Firma zajmuje się m.in. zarządzaniem powodziowym, zarządzaniem odpadami, rozwojem prototypów, recyklingiem. Jest zainteresowana nawiązaniem współpracy technicznej na zasadzie joint venture, w zakresie dystrybucji.

TradeArc Services

Spółka działa w sektorze ochrony środowiska i czystych technologii produkcyjnych. Jest zainteresowana rozszerzeniem kontaktów handlowych.

Working Week

Firma zapewnia obsługę i doradztwo dot. rozwoju sieci handlowych. Poszukuje dystrybutorów lub partnerów franczyzowych, m.in. w sektorze odzieżowym, jubilerskim, kosmetycznym i obuwniczym.

IMC Group

Firma zajmuje się produkcją sprzętu do monitorowania m.in. wilgotności powietrza, natężenia światła, wstrząsów budynków oraz natężenia CO 2. Jest zainteresowana współpracą w obszarze dystrybucji i sprzedaży. Wśród jej odbiorców mogą być m.in. muzea, galerie sztuki, szpitale, producenci żywności oraz firmy farmaceutyczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane