Brytyjski kontrahent ma dużą wartość

  • Małgorzata Ciechanowska
opublikowano: 24-04-2014, 00:00

JACEK DOBROWOLSKI prezes firmy AGED - Komentarz

Firma AGED od powstania w 1992 r. specjalizuje się w imporcie artykułów gospodarstwa domowego na rynek polski. Jesteśmy nastawieni na długoterminową partnerską współpracę z firmami, będącymi liderami technologii i designu w swoich kategoriach produktowych. Najistotniejszym kryterium jest dla nas zawsze jakość oferowanych produktów. Od 2004 r. jesteśmy polskim dystrybutorem jednej z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych marek, m.in. sprzętu AGD — firmy Dyson. Od tego czasu oferujemy polskim klientom odkurzacze z opatentowaną technologią cyklonów, a od 2010 r. ofertę tę rozszerzyliśmy o produkty przeznaczone dla branży B2B — rewolucyjne suszarki do rąk Dyson Airblade. W ostatnich latach również gama produktów użytku domowego marki Dyson dynamicznie się rozwija, dzięki czemu nasza oferta wzbogaciła się o wentylatory Air Multiplier, bezpieczne, higieniczne i przede wszystkim — tak samo jak wszystkie produkty Dysona — skuteczne.

Opierając się na naszym doświadczeniu, możemy powiedzieć, że firmy brytyjskie przykładają ogromną wagę do jakości produktów, czyli elementu, który również dla nas jest bardzo istotny. Ponadto, udoskonalając rozwiązania technologiczne, łączą je ze wsparciem skierowanym na rozwój rynku, zapewniając pomoc i dzieląc się doświadczeniem zarówno od strony produktowej, jak i merytorycznej. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i poszerzanie naszej oferty produktowej, dlatego prowadzimy rozmowy z kolejną firmą, określaną jako ikona rynku brytyjskiego w swojej grupie produktowej. Możemy więc mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zaoferować polskim klientom kolejne produkty spełniające najwyższe oczekiwania. Przy nawiązywaniu kontaktów z brytyjskimi kontrahentami pomogła nam Brytyjsko-Polska Izba Handlowa.

Dzięki stałemu kontaktowi i przepływowi informacji o firmach brytyjskich, a także częstym spotkaniomz przedstawicielami polskich firm możliwa jest zarówno wymiana doświadczeń, jak i dalszy rozwój. Brytyjsko-Polska Izba Handlowa to profesjonalna pomoc dla polskich przedsiębiorstw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Ciechanowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Brytyjski kontrahent ma dużą wartość