Budowanie dla ludzi

  • DI
opublikowano: 16-12-2021, 23:56
aktualizacja: 08-02-2022, 13:41

W przypadku nowoczesnych osiedli mieszkaniowych ważny jest nie tylko standard mieszkań, ale warunki do rekreacji, dostępność komunikacji. W Rzeszowie dba o to Akrodom.

Elastyczność:Akrodom indywidualnie podchodzi do klienta. Do późnego etapu budowy pozwalamy klientom na zmiany lokatorskie, dzięki którym mogą w 100 proc. dopasować wymarzone mieszkanie do swoich potrzeb – zapewnia Marek Gergasz, prezes Akrodom.
Elastyczność:Akrodom indywidualnie podchodzi do klienta. Do późnego etapu budowy pozwalamy klientom na zmiany lokatorskie, dzięki którym mogą w 100 proc. dopasować wymarzone mieszkanie do swoich potrzeb – zapewnia Marek Gergasz, prezes Akrodom.

Lider rankingu Gazel Biznesu z województwa podkarpackiego działa na rynku deweloperskim od 2005 r. Firma zaczynała od trzyosobowego zespołu, dziś zarządza 20 pracownikami i operuje własnym sprzętem budowlanym.

– Oddaliśmy do użytku już ponad 300 mieszkań na naszych dwóch osiedlach. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych dwóch budynków wielorodzinnych. Możemy się pochwalić tym, że nasi klienci wracają do nas z chęcią zakupu kolejnych mieszkań. Udało nam się przetrwać dwa kryzysy gospodarcze i w dalszym ciągu stabilnie działamy na trudnym rynku budowlanym – mówi Marek Gergasz, prezes Akrodom.

Dwie flagowe inwestycje spółki znajdują się w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. Osiedla Srebrne Klony i Miła Park położone są w zielonej okolicy, w pobliżu terenów rekreacyjnych. Inwestor zadbał, aby komfortowo mieszkało się tam zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom, dla których dom ma być oddechem od miejskiego zgiełku i pozwalać na relaks po pracy. Akrodom projektuje swoje osiedla jako spójną i harmonijną całość, która ma kompleksowo odpowiadać na potrzeby mieszkańców, dlatego poza dbałością o detale architektoniczne i wykończenie troszczy się o zaspokojenie innych potrzeb lokatorów. Mieszkańcy Miła Park mają zapewniony pakiet antysmogowy i stały dostęp świeżego powietrza, żeby oddychać w domu pełną piersią, z kolei na osiedlu Srebrne Klony zadbano o przestronne pomieszczenie z dostępem dla wszystkich mieszkańców, w którym mogą spędzać czas na pogłębianiu relacji sąsiedzkich.

Relacje dla właścicieli Akrodom są bardzo ważne, dlatego sami również dbają o to, by utrzymywać jak najlepsze zarówno ze swoimi pracownikami, jak i społecznością lokalną.

Ponieważ nie jest łatwo o codzienne kontakty z załogą placu budowy, przedsiębiorstwo co roku organizuje wyjazd integracyjny lub imprezę firmową dla wszystkich pracowników.

– Przed każdymi świętami, chcąc docenić i wesprzeć pracowników, wręczamy im bony podarunkowe lub inne świadczenia pieniężne, dzięki którym mogą odciążyć swój budżet. Nie zapominamy również o najmłodszych członkach rodzin naszych pracowników – dzieci każdego roku z okazji mikołajek otrzymują od nas paczki – opowiada Marek Gergasz.

Firma bardzo chętnie angażuje się we wszystkie inicjatywy niosące pomoc potrzebującym.

– Regularnie zasilamy finansowo i rzeczowo domy dziecka, hospicjum i konkretne osoby w potrzebie. Ponadto wspieramy rozwój sportowy młodych zawodników klubu Millenium Judo Rzeszów – wymienia Marek Gergasz.

Celem, który Akrodom stawia sobie w najbliższej przyszłości, jest usprawnienie procesu budowlanego.

– Zoptymalizowanie czasu i sposobu pracy pracowników pozwoli im osiągać wyższe zarobki, nie generując dodatkowych nadgodzin – podkreśla Marek Gergasz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane