Czytasz dzięki

Budowlanka radzi sobie z kryzysem [PODCAST]

opublikowano: 25-06-2020, 10:00

Wydaje się, że branża budowlana jest w zdecydowanie lepszej kondycji, niż inne, które na czas epidemii musiały wstrzymać swoją działalność. Place budowy nie zatrzymały się nawet na chwilę, brakuje jednak rąk do pracy, mniej jest pracowników z Ukrainy. Jak branża poradzi sobie bez nich? Co jeszcze zmieniło się w czasie pandemii? I czy rzeczywiście siedzący w domu Polacy masowo rozpoczęli remonty mieszkań?

Posłuchajcie całej rozmowy z Pawłem Kisielem, prezesem Grupy Atlas

Wszystkie rozmowy znajdziecie na stronie pb.pl/antykryzysowy i w aplikacjach podcastowych, w tym na SoundCloud, Spotify i Apple Podcasts.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane