Bydgoski oddział AMW ogłasza przetarg. Ponad 5 000 m2 czeka na dzierżawcę przy ul. Grottgera w Pile

  • Komunikat partnera
opublikowano: 07-10-2022, 10:08
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy ogłosił ustny przetarg na dzierżawę terenu przy ul. Grottgera w Pile. Cena wywoławcza miesięcznego czynszu za półhektarową działkę to 3 700 zł. Rozstrzygnięcie licytacji już 18 października br. o godz. 10:00.

W Pile przy ul. Grottgera na dzierżawcę czeka niezabudowana działka o powierzchni 5136 m². Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego większość nieruchomości można przeznaczyć na cele usługowe, w szczególności związane z ochroną zdrowia, edukacją i handlem. Ze względu na to, że niespełna 20% gruntów znajduje się na terenie zieleni urządzonej, zwycięzca przetargu będzie zobligowany do zachowania istniejącego tam zadrzewienia oraz nie będzie mógł stawiać w tej części budynków.

Działka zlokalizowana jest w północno-wschodniej części miasta, zaledwie ok. 4 km od centrum Piły. W sąsiedztwie znajduje się aquapark, zabudowania mieszkalne, punkty handlowo-usługowe oraz miejsca przeznaczone do rekreacji i wypoczynku.

Dojazd do nieruchomości możliwy jest od ul. Grottgera. Teren ma nieregularny kształt, a na jego powierzchni rośnie trawa, drzewa oraz krzewy. Dzięki dostępowi do sieci energetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i gazowej, istnieje możliwość podłączenia działki do mediów na warunkach uzgodnionych z operatorami sieci.

Przetarg rozpocznie się 18 października o godz. 10:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 163 a. Wywoławcza wysokość opłat z tytułu dzierżawy to 3 700 zł netto miesięcznie. Aby wziąć udział w przetargu należy wpłacić wadium w wysokości 13 653 zł do 13 października br.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

Zysk z pozytywnie rozstrzygniętego przetargu Agencja przeznaczy na inwestycje mieszkaniowe dla żołnierzy zawodowych.

Dodatkowych informacji udzielają:

Katarzyna Kowalska

Specjalista ds. Marketingu i PR

tel. (52) 52 52 57 899

e-mail: [email protected]

Małgorzata Weber

Rzecznik prasowy AMW

tel. (22) 314 99 78

kom. 695 695 600

e-mail: [email protected]

www.amw.com.pl

www.wtwoichrekach.amw.com.pl

www.sklep.amw.com.pl

www.facebook.com/agencja.mienia.wojskowego/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane