Byki znów rządzą na Budimeksie

Dariusz Karolak
05-02-2001, 00:00

Byki znów rządzą na Budimeksie

Powrót Budimexu do linii wzrostów zapoczątkowanych 9 I wyraźnie hamuje podaż. Szczyty ostatnich 7 świec dziennych wyznaczają krótkoterminową linię oporu, której przełamanie da sygnał do kolejnej fali wzrostowej. Na wsparcie okolic 21 zł składają się dzienna i tygodniowa średnia VAMA10 oraz ww. linia minimów z 8 i 18 I.

Ponieważ linia wzrostów i szybka linia oporu szybko się do siebie zbliżają, przypuszczalnie najbliższe sesje zmuszą rynek do zdeklarowania kierunku wybicia z wyznaczonego przez te linie trójkąta. Średnioterminowy zasięg wzrostów wyznacza linia szyi zrealizowanej wielomiesięcznej formacji r-g-r przy 26,20, po drodze do której tylko poziom 24,2 ma szansę na dłużej zatrzymać marsz byków na północ. Analiza wskaźnikowa potwierdza wrostowy potencjał, zwłaszcza po agresywnej akumulacji z pierwszej połowy stycznia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Byki znów rządzą na Budimeksie