Byłe gwiazdy Manchesteru ruszają na podbój Azji

opublikowano: 26-10-2016, 22:00

Ryan Giggs i Gary Neville zamierzają ruszyć ze swoimi hotelami i kawiarniami do Azji

Ryan Giggs i Gary Neville, byłe gwiazdy Manchesteru United, które związały się z inwestującym w projekty nieruchomościowe w Manchesterze singapurskim miliarderem Peterem Limem, zamierzają ruszyć ze swoimi hotelami i kawiarniami do Azji. Prowadzą rozmowy z potencjalnymi partnerami w Chinach, Tajlandii, Indiach, Singapurze i w Malezji. W części miast mają powstać hotele i kawiarnie, a w niektórych jedynie kawiarnie. Wszystkie obiekty będą w klimacie związanym z futbolem.

— Mamy doskonałe recenzje w Manchesterze. Teraz idziemy dalej. W ciągu najbliższych 12- 18 miesięcy chcemy poważnie rozwinąć się zarówno w Wielkiej Brytanii, jak też Europie i Azji — powiedział Gary Neville, który rozegrał w barwach Manchester United 602 spotkania.

Jeszcze lepszym wynikiem może pochwalić się Ryan Giggs. W trakcie trwającej 24 lata kariery Walijczyk wystąpił w 693 spotkaniach, zdobywając 168 goli 13 tytułów mistrza kraju. Wspólnie z należącą do Petera Lima spółką Rowsley byli piłkarze współpracowali z Narodowym Muzeum Futbolu w Manchesterze, w którym pod koniec roku otworzą trzecią kawiarnię. Pierwsza ruszyła w 2013 r. w Londynie, druga w pobliżu należącego do Manchesteru United słynnego stadionu Old Trafford. W centrum Manchesteru natomiast ma powstać 5-gwiazdkowy hotel, biura, domy oraz sklepy. Partnerzy mają również przekształcić legendarny budynek Northern Stock Exchange w hotel typu boutique.© Ⓟboutique.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu