Byliśmy nominowani

jaz
opublikowano: 19-12-2006, 00:00

W konkursie Grand Press miesięcznika „Press”, stanowiącym całość z plebiscytem na Dziennikarza Roku, reprezentanci „Pulsu Biznesu” otrzymali nominacje do ścisłego finału aż w trzech kategoriach. Nagród nie zdobyliśmy, serdecznie gratulujemy kolegom z innych redakcji ocenionym przez wymagających jurorów ciut wyżej, ale z naszych nominacji jesteśmy dumni.

n Wywiad: „Tu zaszła zmiana” („PB” nr 223 z 18 listopada 2005 r.) — rozmowa z Andrzejem Lepperem, przewodniczącym Samoobrony, przeprowadzona przez Pawła Moskalewicza i Jacka Ziarnę. Lepper w tym wywiadzie niespodziewanie zadeklarował, że jest niemal liberałem — kapitalistą opowiadającym się za wspieraniem przedsiębiorczości.

n Reportaż prasowy: „Ojczyzna matnia” („PB” nr 35 z 17 lutego 2006 r.) — reportaż Wojciecha Surmacza o braciach Gałkiewiczach, biznesmenach ze Rzgowa pod Łodzią, którzy odważyli się ujawnić propozycje korupcyjne wobec lokalnych polityków i decydentów.

n Dziennikarstwo specjalistyczne: „Polskie przetargi” (różne wydania „PB”) — cykl ośmiu artykułów Mariusza Zielkego, przedstawiających korupcjogenne przetargi publiczne, przez które zdarza się nam tracić środki z unijnych funduszy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu