BZ WBK doradzi branży rolniczej

SW
opublikowano: 19-04-2012, 00:00

Agrodoradcy i czterech menedżerów będzie obsługiwać rolników zainteresowanych finansowaniem inwestycji.

BZ WBK Finanse & Leasing jako pierwsza firma leasingowa w Polsce uruchomiła sieć dedykowanych doradców obsługujących na terenie całej Polski wyłącznie klientów z branży rolniczej. To pierwsza taka inicjatywa na rynku, gdzie standardem są doradcy uniwersalni.

Dwudziestu czterech mobilnych i doświadczonych tzw. doradców agro i czterech menedżerów na terenie całej Polski będzie odpowiedzialnych za kompleksową obsługę rolników zainteresowanych sfinansowaniem swoich inwestycji.

Doradcy leasingowi mogą przyjechać w każde wskazane przez rolnika miejsce i tam omówić najważniejsze sprawy związane z transakcją oraz zaproponować kilka alternatywnych wariantów finansowania.

— Od wielu lat jesteśmy w czołówce firm specjalizujących się w finansowaniu branży rolniczej, stąd doskonale znamy jej specyfikę. Wiemy, że rolnik od firmy leasingowej oczekuje już nie tylko kompleksowego pakietu usług obejmującego pożyczkę lub leasing wraz z ubezpieczeniem, ale coraz ważniejszy jest dla niego także łatwy dostęp do usługi finansowej — wyjaśnia Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za segment usług dla rolnictwa.

Waldemar Kwiatkowski, dyrektor nowo powstałej sieci sprzedaży Agro, dodaje, że fakt, iż pomimo niepewnej sytuacji gospodarczej rolnicy realizują swoje plany inwestycyjne, korzystając z dostępnego finansowania, m.in. pożyczek i dotacji unijnych, zachęca firmy leasingowe do dalszego rozwijania skierowanej do nich oferty.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu