Capital One Advisers wprowadzi na NewConnect Rodan i Krynicki Recykling

DI
09-08-2007, 12:58

Capital One Advisers Sp. z o.o., Autoryzowany Doradca NewConnect, wprowadzi na alternatywny rynek obrotu papierami wartościowymi spółki: Rodan Systems oraz Krynicki Recykling. Będą to jedne z  pierwszych spółek debiutujących na tym rynku.

W II połowie br. Capital One Advisers podpisał umowy z Rodan Systems, firmą z sektora informatycznego oraz z Krynicki Recykling, spółką zajmującą się pozyskiwaniem i uzdatnianiem stłuczki szkła opakowaniowego na potrzeby hut szkła.

"Rynek alternatywny NewConnect to przede wszystkim szansa dla małych i średnich firm z wielkim potencjałem. Cieszymy się, że w końcu w Polsce powstała szansa wejścia na giełdę dla mniejszych przedsiębiorstw." - mówi Marcin J. Duszyński, prezes zarządu Capital One Advisers.

"Obie spółki, z którymi pracujemy przy ich debiucie są liderami we własnych dziedzinach i systematycznie umacniają swoje pozycje rynkowe. Już teraz otrzymujemy pytania od inwestorów dotyczące debiutu Rodan Systems, Krynicki Recykling, jak i innych potencjalnych emitentów."

W ramach umów Capital One Advisers, jako Autoryzowany Doradca, będzie pomagał obu spółkom w pełnym przygotowaniu ich wejścia na rynek publiczny, oceniał wartości w kontekście dopuszczenia na rynek oraz przyszłego obrotu ich akcjami, doradzał i pomagał w sporządzeniu dokumentu informacyjnego oraz dokonywał jego zatwierdzenia, jak również - w przypadku emisji niepublicznej - plasował akcje spółek na rynku.

Dodatkowo Capital One Advisers po debiucie będzie wspierał spółki m.in. w wypełnianiu obowiązków informacyjnych i prowadził na ich rzecz doradztwo dotyczącego funkcjonowania na alternatywnej platformie obrotu.
Wymienione spółki to dwie spośród grupy podmiotów przygotowywanych obecnie do debiutu przez Capital One Advisers

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Capital One Advisers wprowadzi na NewConnect Rodan i Krynicki Recykling