CD Projekt: niedługo dwie duże aktualizacje Gwinta

GSU
opublikowano: 13-04-2018, 17:47
aktualizacja: 13-04-2018, 17:50

CD Projekt w ciągu sześciu miesięcy chce zakończyć beta testy Gwinta. Do czasu zakończenia projektu ukażą się dwie duże aktualizacje. Pierwsza z nich zaplanowana jest na kwiecień, a druga w maju. Wraz z premierą Gwinta zadebiutuje kampania fabularna dla jednego gracza „Wojna Krwi”.

CD Projekt zapowiedział Gwinta w 2016 roku na PC i konsole podczas targów E3. Rok później rozpoczęła się publiczna beta gry. Teraz spółka zapowiada, że przez kolejne sześć miesięcy zamierza dopracowywać każdy aspekt Gwinta, który tego wymaga.

Zobacz więcej

Gwent

CD Projekt

Do zakończenia projektu, poza kolejnymi sezonami, pojedynkami frakcji i wyzwaniami krzywego zwierciadła areny, ukażą się jeszcze dwie duże aktualizacje. Pierwsza z nich zaplanowana jest na kwiecień i wprowadzi ona brakujące karty premium oraz frakcyjne skórki planszy. W maju ukaże się natomiast aktualizacja usprawniająca balans rozgrywki (w tym Tancerzy Ostrzy). 

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że sześć miesięcy to sporo czasu, ale wraz z zakończeniem projektu Homecoming, dobiegną również końca beta testy Gwinta. W tym samym czasie swoją premierę będzie mieć także Wojna Krwi (kampania fabularna dla jednego gracza). Wiedzcie, że projekt Homecoming nie wpłynie na stan Waszych kolekcji” – czytamy w liście otwartym Marcina Iwińskiego i zespółu Gwinta  

„Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przedstawić Wam nową, wyjątkową historię ze świata Wiedźmina. Będzie się działo” –dodaje.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / IT&Internet / CD Projekt: niedługo dwie duże aktualizacje Gwinta