CD Projekt: uwaga na podrobione obligacje

opublikowano: 07-03-2019, 12:52

Na rynku pojawiła się oferta zakupu nieistniejących obligacji CD Projektu, wraz ze spreparowanym prospektem emisyjnym oraz fikcyjnym formularzem zapisu. Zarząd spółki ostrzega przed próbą oszustwa.

„Zarząd spółki CD Projekt  informuje, iż nie prowadzi ani nie prowadził żadnych procesów związanych z emisją obligacji spółki, a w szczególności nie przygotowywał ani nie zatwierdzał warunków ani prospektu dotyczących jakiejkolwiek emisji obligacji spółki” – podała spółka w komunikacie.

W związku z docierającymi do spółki sygnałami o oferowaniu przez osoby trzecie zakupu nieistniejących papierów dłużnych CD Projekt  skierowała do organów ścigania zawiadomienie o możliwości przestępstwa polegającego na próbie oszustwa oraz podrabianiu dokumentów.

Spółka zdecydowała się poinformować rynek o próbie oszustwa po tym jak od kilku osób otrzymała informacje o fałszywych obligacjach.

Sprawdź program konferencji "Grupy Kapitałowe 2019", 29-30 maja 2019, Warszawa >>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy