CDM Pekao podwyższył do 'trzymaj' rekomendację dla PKO BP, wycena 30 zł

Internet Securities
opublikowano: 07-11-2005, 14:07

Analitycy Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA podnieśli rekomendację do „trzymaj” ze „sprzedaj” dla akcji PKO BP i podnieśli jednocześnie wycenę jednej akcji do 30 zł za sztukę, wynika z raportu datowanego na 2 listopada, opublikowanego w poniedziałek.

Analitycy Centralnego Domu Maklerskiego Pekao SA podnieśli rekomendację do „trzymaj” ze „sprzedaj” dla akcji PKO BP i podnieśli jednocześnie wycenę jednej akcji do 30 zł za sztukę, wynika z raportu datowanego na 2 listopada, opublikowanego w poniedziałek.

W dniu wydania rekomendacji cena akcji PKO BP na giełdzie wynosiła 28,9 zł, zaś w poniedziałek o godzinie 12:52 papiery PKO BP kosztowały 29,40 zł po spadku o 1,0%.

Analitycy spodziewają się zysku za trzeci kwartał w wysokości 424 mln zł, co oznacza wzrost o 14% r/r.

„Takie wyniki nie zaskoczą rynku i będą zwiastować polepszenie wyniku o dynamikę w okolicach 10% w 2005 roku” – uważają autorzy raportu.

Za rok 2004 PKO BP wypracowało skonsolidowany zysk w wysokości 1,51 mld zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / CDM Pekao podwyższył do 'trzymaj' rekomendację dla PKO BP, wycena 30 zł