Cersanit <CRSA.WA> Rozszerzenie składu Zarządu

29-07-2003, 17:43

Cersanit <CRSA.WA> Rozszerzenie składu Zarządu ROZSZERZENIE SKŁADU ZARZĄDU
Kielce, dnia 29 lipca 2003r.
Raport bieżący 29 / 2003
Zarząd Cersanit S.A. informuje, iż Rada Nadzorcza Cersanit S.A. mając na względzie:
- plany dalszej ekspansji produkcji i sprzedaży na rynku krajowym i rynkach eksportowych,
- skrócenie kanałów informacyjnych oraz usprawnienie ścieżek decyzyjnych, szczególnie w zakresie wzornictwa i optymalizacji struktury produkcji,
- możliwości szybszej implementacji usprawnień organizacyjnych we wszystkich zakładach produkcyjnych,
w dniu 28 lipca 2003 r. podjęła uchwałę o rozszerzeniu składu osobowego Zarządu Spółki od dnia 01.08.2003 r.
Na Członków Zarządu Cersanit S.A. z dniem 01.08.2003 r. zostali powołani:
Grzegorz Saniawa - Dyrektor Handlowy Cersanit S.A.,
Mirosław Jędrzejczyk - Prezes Zarządu Cersanit III S.A. w Wałbrzychu,
Piotr Mrowiec - Prezes Zarządu Cersanit I Sp. z o.o. w Krasnymstawie.
Od dnia 01.08.2003 skład Zarządu Cersanit S.A. będzie następujący:
Zbigniew Lange - Prezes Zarządu
Grzegorz Saniawa - Członek Zarządu
Mirosław Jędrzejczyk - Członek Zarządu
Piotr Mrowiec - Członek Zarządu
Pan Grzegorz Saniawa ma 36 lat. Ukończył studia na Akademii Świętokrzyskiej na Wydziale Humanistycznym. Pracę rozpoczął w 1991 na stanowisku specjalisty ds. handlowych w P.B.Mitex w Kielcach. Następnie pełnił funkcję Kierownika działu Zakupów w Mitex-Trade Kielce. W latach 1993 - 1996 pracował w Dziale Handlowym w Przedsiębiorstwie "Acumen-Service" w Kielcach. Od IV 1996 r. objął stanowisko Dyr. ds. Zakupów w firmie PLI S.A. w Kielcach.
Z firmą Cersanit S.A. związany od II 1997 r. W tym okresie sprawował kolejno funkcje Kontrolera Finansowego, Regionalnego Dyrektora Sprzedaży a następnie Dyrektora Sprzedaży Krajowej.
Od II 2002 r. objął stanowisko Dyrektora Handlowego w Cersanit S.A. Odpowiada za sprzedaż kompletnej oferty produktów i towarów dystrybuowanych przez Cersanit S.A. zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.
Pan Grzegorz Saniawa nie prowadzi działalności, która byłaby konkurencyjna w stosunku do działalności Cersanit S.A. Nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub spółki osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek innej spółki konkurencyjnej osoby prawnej. Pan Grzegorz Saniawa nie został wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.
Pan Mirosław Jędrzejczyk ma 34 lata. Ukończył studia na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Budownictwa i Architektury. Pracę rozpoczął w 1995 roku w Ceramice Paradyż na stanowisku mistrza produkcji. W okresie od I 1996 r. do XII 1996 r. pracował na stanowisku kierownika budowy w Przedsiębiorstwie Robót Drogowo-Mostowych w Opocznie. W latach 1997-1999 prowadził działalność gospodarczą - handel materiałami budowlanymi. Od V 1999 r. do VII 2000 r pracował w Nordbud Sp. z o.o. (grupa Ceramika Paradyż) na stanowisku kierownika zakładu ds. produkcji, od VIII 2000 r. do X 2000 r. w Ceramika Paradyż na stanowisku kierownika zakładu ds. produkcji - zakład w Tomaszowie Mazowieckim. Współpracę z Cersanit III S. A. rozpoczął od X 2000 r. na stanowisku dyrektora zakładu w budowie. W okresie od VI.2001 r. do V. 2002 r. zajmował stanowisko dyrektora zakładu. Od V 2002 r. zajmuje stanowisko prezesa zarządu.
Pan Mirosław Jędrzejczyk nie prowadzi działalności, która byłaby konkurencyjna w stosunku do działalności Cersanit S.A. Nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub spółki osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek innej spółki konkurencyjnej osoby prawnej. Pan Mirosław Jędrzejczyk nie został wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.
Pan Piotr Mrowiec ma 35 lat. Absolwent Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie.
Pracę rozpoczął w 1993 r. w Zakładach Wyrobów Sanitarnych "Koło" (obecnie Sanitec Koło). W tym okresie sprawował funkcję Kierownika Produkcji.
Od 1998 roku związany z Cersanit S.A. gdzie do grudnia 1999 pełnił funkcję Dyrektora ds. Produkcji. Od stycznia 2000 Dyrektor Zarządzający w Cersanit S.A. odpowiedzialny za fabrykę ceramiki sanitarnej w Krasnymstawie. Od września 2000 pełni funkcję Prezesa Zarządu Cersanit I Sp. z o. o. w Krasnymstawie
Pan Piotr Mrowiec nie prowadzi działalności, która byłaby konkurencyjna w stosunku do działalności Cersanit S.A. Nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej lub spółki osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek innej spółki konkurencyjnej osoby prawnej. Pan Piotr Mrowiec nie został wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.
Data sporządzenia raportu: 29-07-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Cersanit &lt;CRSA.WA&gt; Rozszerzenie składu Zarządu