Chińscy bogacze i ludzkie mleko

MD
opublikowano: 08-07-2013, 00:00

Chińscy bogacze walczą o utrzymanie zdrowia pijąc ludzkie mleko.

Niektórzy ssą je bezpośrednio z piersi wynajętych mamek, inni zadowalają się ściągniętym wcześniej pokarmem. Popyt w ostatnim czasie jest tak duży, że firmy zajmujące się dostarczeniem mleka dla dzieci zmieniły strategię i wprowadziły ofertę dla dorosłych.

— Klienci mogą wybierać, czy będą konsumować mleko bezpośrednio z piersi, czy — jeśli czują dyskomfort — ściągnięte. Kilku naszych klientów zatrudnia domowe mamki, aby mieć pewność, że będą mieli natychmiastowy dostęp do mleka — powiedział dziennikowi „Southern Metropolis Daily” Lin Jun, menedżer z Xinxinyu Household Service Company z Guandong.

Miesięczne wynagrodzenie mamki może sięgać 16 tys. juanów (2,6 tys. USD).

— Picie ludzkiego mleka jest całkiem popularne w moim kręgu społecznym. Wydawanie 10 do 20 tys. juanów na zatrudnienie mamki nie jest wcale niezwykłe — powiedział anonimowy biznesmen dziennikowi „Southern Metropolis Daily”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MD

Polecane