Ciech wystąpił do GPW o dopuszczenie akcji i PDA do obrotu

(Marek Druś)
opublikowano: 31-01-2005, 18:32

Zarząd Ciechu złożył wniosek do Giełdy Papierów  Wartościowych o dopuszczenie do obrotu giełdowego na rynku podstawowym wszystkich akcji serii A i B oraz praw do akcji serii C. W piątek zakończyły się zapisy na akcje spółki sprzedawane w ofercie publicznej.

Zarząd Ciechu złożył wniosek do Giełdy Papierów  Wartościowych o dopuszczenie do obrotu giełdowego na rynku podstawowym wszystkich akcji serii A i B oraz praw do akcji serii C. W piątek zakończyły się zapisy na akcje spółki sprzedawane w ofercie publicznej.

Ciech sprzedawał w ofercie publicznej 3,35 mln ‘starych’ akcji i 8,2 papierów z nowej emisji. W transzy kwalifikowanej znalazło się 10,3 mln akcji, a w transzy indywidualnej 1,2 mln walorów.  Widełki cenowe ustalono na 20-24 zł.  Cena emisyjna i cena sprzedaży akcji Ciechu wynosiła 24 zł.

Zapisy na akcje Ciechu w transzy kwalifikowanej trwały od 24 do 28 stycznia, a w transzy indywidualnej od 24 do 27 stycznia. MD, PAP

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane