Ciekawe urządzenie Drukarka na stały atrament Xerox Phaser 8860MFP

DI
opublikowano: 22-04-2009, 00:00

Xerox Polska wprowadził do sprzedaży nowe urządzenie wielofunkcyjne wykorzystujące technologię stałego atramentu (tzw. solid ink). Urządzenie jest zasilane atramentem w kostkach o konsystencji zbliżonej do kredki świecowej, które odpowiadają kolorom CMYK. Poza drukowaniem urządzenie oznaczone symbolem 8860MFP umożliwia kopiowanie, skanowanie i faksowanie. O ile jednak w trybie drukowania wypuszcza 30 stron na minutę, to przy skanowaniu i kopiowaniu robi się o osiem stron na minutę wolniejsze. Obsługuje język Adobe PostScript3 i druk kolorowy zgodnie ze standardem Pantone. Stworzono je z myślą o firmach drukujących 1-10 tys. stron miesięcznie.

Cena podstawowej wersji urządzenia wielofunkcyjnego Xerox Phaser 8860MFP wynosi 14,8 tys. zł brutto. Komplet kostek czarnego atramentu o wydajności 14 tys. stron jest dostępny w cenie 860 zł. Pozostałe, kolorowe kostki atramentu cechujące się tą samą wydajnością można nabyć w cenie 291 zł za komplet sześciu kostek jednego koloru o wydajności 14 000 stron.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy