Ciekawe urządzenie Komputer mobilny klasy przemysłowej Motorola MC9500

KA
opublikowano: 07-10-2009, 00:00

Amerykańska Motorola oferuje nowe urządzenie dla firm transportowych i logistycznych. Mobilny komputer MC 9500 oferuje funkcje modelu MC9000, a także nowe opcje, takie jak łączność 3.5G WAN. Nowa technologia interaktywnych czujników ruchu sprawia zaś, że firmy mogą na przykład zwiększyć odpowiedzialność pracowników przez wykrywanie i rejestrowanie upadków urządzeń. Ponadto MC9500 może przełączać się w tryb uśpienia, kiedy urządzenie nie jest używane lub leży ekranem w dół.

Komputer jest sprzedawany z uniwersalnym zestawem akcesoriów, optymalizującym miejsca potrzebne do przechowywania terminali, ładowarek, baterii i kabli. System dokujący pozwoli na przejście na przyszłe generacje sprzętu bez wymiany lub modernizacji infrastruktury. Nowa bateria ma wskaźniki, które pokazują poziom naładowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu