CIR uruchomiło w internecie zakładkę "Moje postulaty"

PAP
opublikowano: 19-03-2011, 09:39

Centrum Informacyjne Rządu uruchomiło w  sobotę podstronę internetową „Moje postulaty”, w związku z artykułem Donalda Tuska opublikowanym w sobotnim wydaniu „Gazety Wyborczej”. W ten sposób każdy z  czytelników może wyrazić opinię na temat tekstu premiera.

Artykuł pt."Trzecia fala nowoczesności" dotyczy polityki rządu na najbliższe lata.

Nowa podstrona (http://www.premier.gov.pl/realizacja-expose/moje-postulaty) pojawiła się w serwisie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, obok zakładki poświęconej realizacji expose. Znalazły się w niej fragmenty artykułu premiera oraz formularz elektroniczny, który umożliwia przesłanie do KPRM opinii na temat artykułu oraz opisanych w nim wyzwań.

Uzupełnieniem akcji będzie dyskusja tocząca się w serwisach społecznościowych Facebook i BLIP.

Wcześniej, w związku z artykułem premiera Tuska sprzed tygodnia dla „Gazety Wyborczej” pod tytułem „Czego dokonaliśmy, co nam się nie udało”, CIR uruchomiło podstronę poświęconą realizacji obietnic z expose premiera Donalda Tuska.

Listę 95 zapowiedzi z 2007 roku wraz z ich stanem realizacji przedstawiono w tabeli (http://www.premier.gov.pl/realizacja-expose/wykonanie-expose). Przy każdej zapowiedzi zaznaczono stan realizacji: "Wykonano", "W trakcie" lub "Nie wykonano", oraz krótki opis.

Na specjalnej podstronie znajduje się także zakładka "70 ZMIAN NA LEPSZE – ZAGŁOSUJ!" (http://www.premier.gov.pl/realizacja-expose/ulatwienia), gdzie każdy może zapoznać się z wybranymi działaniami rządu i wybrać te, które najbardziej mu się podobają. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / CIR uruchomiło w internecie zakładkę "Moje postulaty"