Co słychać w branży kreatywnej

SACH
opublikowano: 02-11-2011, 00:00

SPOTKANIE

Jak prowadzić działalność kreatywną? Czy warto współpracować? Na te pytania odpowiedzą uczestnicy drugiej edycji Creative Mikser w Warszawie. To spotkanie branży kreatywnej organizowane przez miasto stołeczne Warszawę, Akademię Leona Koźmińskiego i British Council.

Wydarzenie odbędzie się 8 listopada. Osoby w nim uczestniczące będą dyskutowały m.in. o tym, czy miasta, regiony i państwa rzeczywiście powinny wspierać finansowo rozwój sektora kreatywnego.

Będzie także mowa o prawach autorskich i potrzebach branży. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie projekt „Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych”, dzięki któremu 80 osób z branży dostanie po 40 tys. zł i przejdzie szkolenia z prowadzenia biznesu. Projekt przeprowadzi Akademia Leona Koźmińskiego, która dostała na ten cel 6,1 mln zł. ]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu