Comarch dzielnie broni pozycji

Dariusz Karolak
opublikowano: 05-04-2001, 00:00

Comarch dzielnie broni pozycji

Myślę, że sprzedający w panice swoje akcje bardzo zdziwili się obrazem wczorajszej sesji. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że mocna zwyżka wszystkich indeksów nie jest już kwestią dni, ale godzin. Dzielnie broni się Comarch. Byki nie dopuszczają niedźwiedzi do minimum z 13 XI przy 41,2 zł. Symboliczną podaż dobrze oddają utrzymujące się małe obroty. Od 23 III nie zdarzyło się zamknięcie poniżej średniej dziennej VAMA10.

Początku trwającej do dziś stabilizacji można się doszukać w objęciu hossy z 14 i 15 III. Filtrem bezpieczeństwa minimalizującym mylny sygnał kupna będzie przebicie tygodniowej VAMA10 (46,9) wzmacnianej dolną krawędzią korpusu tygodniowego z początku marca. Kończące bessę podwójne 6-miesięczne dno staje się coraz bardziej prawdopodobnym scenariuszem z uwagi na dywergencje średnioterminowych indykatorów .

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Comarch dzielnie broni pozycji