Compland ma dobrą opinię

Dariusz Karolak
opublikowano: 27-02-2002, 00:00

Na przeciwległym do Comarchu biegunie znajduje się Compland. Spółka cieszy się wśród analityków dobrą opinią i generuje bardzo dobre wyniki, co sprawia, że ani również istniejąca podaż insiderów, ani nawet zamieszanie wokół systemu IACS i koniecznej w związku z tym renegocjacji części realizowanej przez Compland nie spowodowały dotychczas gwałtownej wyprzedaży. Mało tego, wczoraj bykom udało się wrócić nad opór szczytu fali I z listopada, 118 zł i utworzyć lukę hossy, 118,5-119,5, która wyznacza teraz najważniejsze krótkoterminowe wsparcie. Warto dodać, że 119,5 to aktualne usytuowanie tygodniowej średniej VAMA10.

Z drugiej strony zamknięcie zbiegło się z linią poprowadzoną przez szczyty z 23 i 28 I, 120,5. Jeżeli bykom zabraknie sił, by zdecydowanie przełamać ten poziom, będzie należało liczyć się z ponownym testem minimum z 20 II, 111,5, równoznacznym z dotarciem do wsparcia 5-miesięcznego kanału wzrostowego. Na uwagę zasługuje duży obrót, dzięki któremu już teraz wiadomo, że budująca się świeca tygodniowa będzie znacznie grubsza od ostatniej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Compland ma dobrą opinię