Computer Reseller News Polska przyznał nagrody w branży IT

Kamil Kosiński
31-01-2001, 00:00

„Computer Reseller News Polska” przyznał nagrody w branży IT

W Muzycznym Studiu Trójki odbył się finał konkursu „Postać Rynku IT 2000”. Wyróżniono osoby, które w minionym roku szczególnie przyczyniły się do rozwoju rynku informatycznego w Polsce. Nagrodzono również najlepszych dystrybutorów w branży IT.

W Muzycznym Studiu Trójki odbyła się uroczystość przyznania nagród Postać Rynku IT 2000. Konkurs zorganizował branżowy dwutygodnik informatyczny „Computer Reseller News Polska”, wydawany przez oficynę Lupus. Spośród ośmiu nominowanych, redakcja postanowiła uhonorować trzy osoby. Czwarty tytuł przyznali czytelnicy gazety.

Andrzeja Gradzi, prezesa Internet Partners, nagrodzono za istotny wkład w rozwój usług sieciowych i wysoką jakość firmowej oferty. Marcina Kindlera, menedżera Creative Labs na Europę Wschodnią, redakcja wyróżniła za konsekwentną promocję marki i osiągnięcia na rynku multimediów. Tomasz Sielicki, prezes Computerlandu, został zaś uhonorowany za najwyższą jakość wdrożeń, wkład w rozwój aplikacji internetowych oraz kreowanie rynku bankowości sieciowej.

Czytelnicy „CRN Polska” wyróżnili Marka Janasa, prezesa DNS Polska, za widoczne efekty działania e-inkubatora.

Konkurs na Postać Rynku IT 2000 powiązano z plebiscytem na Dystrybutora Roku 2000. Czytelnicy, wywodzący się wyłącznie z firm klasyfikowanych jako VAR, sprzedawcy sprzętu komputerowego lub oprogramowania, integratorzy lub montownie komputerów, wybrali najlepszych w sześciu kategoriach.

Największe uznanie branży IT zdobyła spółka ABC Data, zdobywając wyróżnienia w czterech kategoriach: systemy komputerowe, oprogramowanie, storage oraz peryferia. W specjalności produkty sieciowe nagrodzono firmę California Computer, a za komponenty spółkę AB.

Prawie W komplecie: W konkursie na Postać Rynku IT 2000 wyróżniono cztery osoby. Na zdjęciu (od lewej): Tomasz Sielicki — prezes Computerlandu, Marek Janas — prezes DNS Polska, i Marcin Sikorski z Internet Partners, reprezentujący Andrzeja Gradzi. Karykaturą swojego szefa, Marcina Kindlera, który nie przybył na uroczystość wręczenia nagród, zasłania się Ewa Sitarek z firmy Creative Labs.

Najlepsze komponenty:

Beata

Pogorzelska z AB odebrała nagrodę dla Dystrybutora Roku 2000 w kategorii komponenty. Była to jedna z dwóch kategorii

w plebiscycie na najlepszego

dystrybutora, w których

konkurentom udało się

zdetronizować

ABC Data.

bezbłędny dystrybutor: Krzysztof Musiał, kierujący ABC Data, nagrodę dla najlepszego Dystrybutora Roku 2000 odbierał aż w czterech kategoriach.

Coś dla ucha:

Uroczystość wręczenia nagród Postać Rynku IT 2000 oraz Dystrybutor Roku 2000 odbyła się w Muzycznym

Studiu Trójki. Po części

oficjalnej goście

wysłuchali Koncertu Noworocznego w wykonaniu orkiestry

Sinfonia Viva,

pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Computer Reseller News Polska przyznał nagrody w branży IT