CSS wciąż jest nadal w złej formie

Dariusz Karolak
opublikowano: 03-09-2001, 00:00

CSS wciąż jest nadal w złej formie

Na tygodniowym wykresie znajdującego się w silnym trendzie spadkowym CSS pojawiła się świeca wysokiej fali, która załatwiła ruch powrotny do wsparcia długoterminowego kanału spadkowego. Nie poprawiła się płynność, tygodniowy wolumen nie przekroczył 3 tys. szt. W tej sytuacji wypada cierpliwie czekać na spadek do historycznego wsparcia z jesieni ‘99 znajdującego się na poziomie 14,9 zł. Tygodniowe wskaźniki dalej zniżkują. Na dziennych pozytywne zmiany widoczne są na Ultimate, który naruszył opadającą 1,5-miesięczną linię oporu. Giną one jednak gdy przyjrzeć się unikalnemu na skalę rynku zachowaniu dziennego RSI, który buduje 2-miesięczny kanał boczny w obrębie strefy wyprzedania.

Takie zachowanie świadczy o bardzo kiepskiej kondycji technicznej CSS. Do czasu wystąpienia akumulacji i wybicia się RSI ze strefy wyprzedania od CSS lepiej trzymać się z daleka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / CSS wciąż jest nadal w złej formie