Czarnecki: Przegrani na transformacji ekonomicznej mogą liczyć na wsparcie

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
13-07-2006, 08:19

Ryszard Czarnecki z Samoobrony oświadczył, że prosocjalny program jego ugrupowania będzie w dużej mierze koncentrował się na wspieraniu małych i dużych przedsiębiorców. Gość Sygnałów Dnia podkreślił, że osoby, które do tej pory przegrywały na transformacji ekonomicznej, będą mogły liczyć na wsparcie rządu w swojej działalości.

Ryszard Czarnecki z Samoobrony oświadczył, że prosocjalny program jego ugrupowania będzie w dużej mierze koncentrował się na wspieraniu małych i dużych przedsiębiorców. Gość Sygnałów Dnia podkreślił, że osoby, które do tej pory przegrywały na transformacji ekonomicznej, będą mogły liczyć na wsparcie rządu w swojej działalości.

Ryszard Czarnecki potwierdził, że w programie Samoobrony duża uwaga będzie skupiona również na aktywizacji osób bezrobotnych, w tym młodych ludzi, którzy zastanawiają się nad wyjazdem do pracy zagranicę. Deputowany do Parlamentu Europejskiego powiedział, że w ramach niesienia pomocy bezrobotnym będą podejmowane działania w celu pozyskiwania kapitału dla najbardziej potrzebujacych regionów Polski. Zdaniem Ryszarda Czarneckiego przy obecnym wzroście gospodarczym bezrobocie w naszym kraju będzie spadać. Poseł przypomniał, że bezrobocie w Polsce jest największe spośród wszystkich krajów unijnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Czarnecki: Przegrani na transformacji ekonomicznej mogą liczyć na wsparcie