Czas na podbój zagranicy

ANB
opublikowano: 02-07-2012, 00:00

GIEŁDA KORPORACYJNA

26 września w Katowicach podczas II Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się Giełda Informacyjno-Kooperacyjna z udziałem Radców Handlowych Ambasad Polskich w Europie i w Państwach Sąsiedztwa Wschodniego oraz Ambasadorów i Radców Handlowych państw obcych w Polsce.

Celem spotkania jest wymiana informacji o warunkach i możliwościach prowadzenia działalności gospodarczej oraz potencjale inwestycyjno-gospodarczym poszczególnych państw Unii Europejskiej oraz państwach Sąsiedztwa Wschodniego.

Organizatorzy do udziału w nim zachęcają przedsiębiorców chcących rozpocząć działalność eksportową i pozyskać praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu w poszczególnych krajach.

Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie kongresmsp.eu/pl. Udział w giełdzie jest bezpłatny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu