Czerwona Torebka wzrosła o 6 placówek od początku 2015 r., do 36

ISBNews
opublikowano: 06-02-2015, 12:00

Czerwona Torebka otworzyła 6 nowych dyskontów od początku br., powiększając sieć do 36 placówek, podała spółka.

"Obecnie sieć liczy 36 placówek i jest już obecna na terenie wszystkich polskich województw. W najbliższych miesiącach spółka Czerwona Torebka będzie nadal konsekwentnie rozwijała sieć na terenie całego kraju" - czytamy w komunikacie.

Od początku roku sieć powiększyła się o sześć nowych placówek, w tym o pierwszy dyskont w województwie świętokrzyskim. Czerwona Torebka rozpoczęła 2015 rok otwarciami we Włocławku oraz Gdańsku 28 i 30 stycznia. 4 lutego spółka otworzyła placówki w Trzciance (woj. wielkopolskie) oraz Jastrzębiu-Zdroju (woj. śląskie). W piątek (6.02) ruszyły kolejne dwa sklepy w Starachowicach i Pile, podano również.

W ofercie sklepów dostępny jest asortyment ogólnospożywczy i przemysłowy.

Czerwona Torebka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie 28 grudnia 2012 r., pozyskując z emisji 18,8 mln zł. W 2013 r. przejęła spółki Merlin.pl i Małpkę S.A. W 2013 r. uzyskała 211 mln zł skonsolidowanych przychodów. Ponadto spółka zarządza siecią pasaży handlowych na terenie kraju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu