Członkostwo w klubie Trumpa zdrożało do 200 tys. USD

Katarzyna Łasica
26-01-2017, 13:46

Opłata za członkostwo w prywatnym klubie Trumpa wzrosła o 100 proc. po wygraniu przez niego wyborów prezydenckich., informuje nytimes.com.

Mar-a-Lago, to zlokalizowany w Palm Beach na Florydzie mieszczący 118 pokoi prywatny klub Donalda Trumpa. Ostatnio prezydent Stanów Zjednoczonych powiedział o nim, że jest to jego Zimowy Biały Dom.

Bernd Lembcke , dyrektor zarządzający klubu potwierdził, że od wygranych w listopadzie wyborów prezydenckich, że liczba chętnych zostać jego członkami drastycznie wzrosła i w związku z tym podniesiono opłatę dla nowych członków ze 100 tys. USD do 200 tys. USD.

Tak drastyczna podwyżka opłaty spotkała się z ostrą krytyką organizacji społecznych, które oskarżyły klub o chęć zarobienia na wygranej Trumpa w wyborach.

Bernd Lembcke opowiedział jednak, że podwyżka opłat była zaplanowana już jesienią jeszcze przed wyborami, a suma 200 tys. USD obowiązywała jeszcze przed 2010 r., która jednak została zredukowana o połowę w związku z kryzysem finansowym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Łasica

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Członkostwo w klubie Trumpa zdrożało do 200 tys. USD