Czytasz dzięki

Czy nieruchomości mogą być dobrą inwestycją w dobie COVID-19?

  • Materiał partnera
opublikowano: 30-04-2020, 15:04

Jak po wybuchu pandemii i „zamrożeniu” gospodarki kształtują się tendencje na rynku mieszkaniowym w Polsce? Jak kształtują się ceny w ostatnich kwartałach i czego możemy się spodziewać w przyszłości? Na te i inne pytania odpowiedzieli uczestnicy debaty "Czy nieruchomości mogą być dobrą lokatą inwestycyjną w dobie COVID-19?".

W debacie udział biorą eksperci rynku nieruchomości - Waldemar Wasiluk (Victoria Dom) oraz Marcin Krasoń (OBIDO). Dyskusję poprowadził Łukasz Korycki, wicenaczelny Pulsu Biznesu

Uczestnicy debaty poruszyli m.in. kwestie warszawskiego rynku nieruchomości, omówili tendencje na rynku, opowiedzieli też jak dokonuje się teraz zakupu nieruchomości i jak wygląda polityka banków w zakresie finansowania nabywców przez banki. Zastanowili się również czy nieruchomości mogą być nadal atrakcyjną formą inwestycji, zwłaszcza w momencie gdy spada oprocentowanie lokat bankowych, na giełdach i rynkach walutowych dochodzi do ogromnych wahań i grozi nam wzrost inflacji.

Organizatorem debaty był Puls Biznesu we współpracy z Victoria Dom.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MATERIAŁ PARTNERA

Polecane