Czy wiesz, że…

Materiał przygotowany przez partnera badania
28-09-2012, 00:00

BP Plus to paliwo i bezpieczeństwo

Karty paliwowe BP Plus to nie tylko możliwość bezgotówkowego zakupu paliwa, to także bezpieczeństwo osoby zarządzającej flotą i kierowców. Dzięki aplikacji BP e-konto fleet menedżer ma pełny dostęp do własnego konta kart paliwowych, co umożliwia mu dokonanie koniecznych operacji, np. natychmiastowe zablokowanie skradzionej lub zgubionej karty.

Nadając karcie indywidualny kod, może ograniczyć zakupy do określonej grupy towarów i usług lub określić dzienny limit transakcji. Ponieważ BP przechowuje i stale uaktualnia profile typowych zakupów dokonywanych na daną kartę, to zaskakująco wysoka wartość transakcji wywołuje natychmiastową reakcję i pozwala zapobiec próbie oszustwa.

Myśląc o bezpieczeństwie kierowców, BP dba o swoje obiekty — dobrze oświetlone i wyposażone w monitoring stacje i parkingi pozwalają kontrolować, co dzieje się na stacji i archiwizować materiał filmowy. Ścisłe procedury bezpieczeństwa zapewniają szybkie rozpoznawanie wszelkich nieprawidłowości, a specjalne systemy kontroli dają najlepsze wyniki w wykrywaniu nadużyć.

Inny wymiar dbałości firmy o bezpieczeństwo kierowców to unikalny konkurs dla użytkowników karty BP Plus „Bezpieczna Flota z BP” — BP jako jedyna firma paliwowa funduje szkolenia z bezpiecznej jazdy dla kierowców aut służbowych. Dotychczas przeszkolono już 1000 kierowców, w 2012 r. kolejnych 400 weźmie udział w szkoleniach, również na ciężarówkach i autobusach. Firma pamięta też o motocyklistach — cykl imprez pod nazwą „Motocyklowa Niedziela na stacjach BP” zaowocował stworzeniem wirtualnej bazy edukacyjnej, a na stronie www.rkwadrat.pl, znajduje się zakładka „Bezpieczna Przystań z BP” przeznaczona dla motocyklistów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał przygotowany przez partnera badania

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Czy wiesz, że…