Czy wiesz, że…

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 19-10-2012, 00:00

…social trading może zrewolucjonizować handel na foreksie?

GO4X Social to zupełnie nowe podejście do rynku. Pokazuje transakcje wszystkich uczestników społeczności oraz automatycznie oblicza ich wynik procentowy, udostępniając te dane pozostałym. Nowa platforma społecznościowa pozwala na obserwowanie i kopiowanie transakcji innych traderów oraz śledzenie poczynań najlepszych z nich. Przystępując do społeczności GO4X Social, mamy więc możliwość sprawdzenia w czasie rzeczywistym, co robią inni uczestnicy rynku i jak sobie radzą. Dołączenie do społeczności social traders jest bardzo proste.

Na platformie GO4X Social należy wypełnić profil członka społeczności GO4X, który automatycznie stanie się widoczny dla innych, oraz należy wybrać dla siebie awatara. Następnie należy zdecydować, kogo śledzić i czyje transakcje powielać. Można też stworzyć własną grupę znajomych, których transakcje chcemy kopiować, i sprawdzić, kto ze społeczności śledzi nasze ruchy.

Skuteczną metodą wyszukiwania najlepszych inwestorów jest ich sortowanie według stopy zwrotu, poziomu ryzyka czy skuteczności ich transakcji. Funkcje śledzenia transakcji pozwolą na otrzymywanie informacji o nowych zleceniach w momencie ich zawarcia przez danego członka społeczności. Za pomocą przycisku „naśladuj” można również w ułamku sekundy zawrzeć transakcje na tym samym instrumencie, w tę samą stronę jak nasz inwestycyjny „guru”.

Otwarte pozycje, zlecenia oczekujące i historia zamkniętych pozycji są dostępne w przystępnej formie. Można je analizować w każdej chwili. Do obsługi rachunku GO4X można używać zarówno platformy MT4 (korzystając również z EA), jak i z wersji webowej dostępnej pod adresem social.go4x. pl. Obie wersje platformy GO4X są ze sobą zsynchronizowane, a ich obsługa odbywa się za pomocą jednego, tego samego rachunku. To oznacza, że transakcje otwierane w wersji webowej platformy można zamykać poprzez terminal MT4 i odwrotnie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy