Czy wiesz, że... osiem na dziesięć firm zainwestuje w mobilne aplikacje?

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 26-11-2012, 00:00

Praca jest tam, gdzie są pracownicy firmy. Działają szybciej i bardziej skutecznie, jeśli są wyposażeni w urządzenia mobilne. Dostęp do nich stał się powszechny, a wybór ogromny.

Od 2010 r. liczba samych smartfonów wzrosła trzykrotnie. Jest ich już prawie 1300 milionów. Do tego przenośne komputery i tablety. Jak pokazują światowe trendy, do roku 2015 nawet 85 proc. przedsiębiorstw zainwestuje w rozwiązania mobilne, budując nowe produkty i nową obsługę procesów biznesowych.

Najchętniej będą oni wdrażać aplikacje na jednej platformie. Atena dostarcza oprogramowanie wspierające mobilną strategię firm w oparciu o rozwiązania mobilne SAP. Pozwolą one firmom na więcej zamówień, szybsze dostawy, bardziej efektywne wizyty w terenie, mniejsze koszty obsługi pracowników. Taka inwestycja jest bezpieczna i szybko się zwraca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Czy wiesz, że... osiem na dziesięć firm zainwestuje w mobilne aplikacje?