Czy wiesz, że… Prawie 2,5 tys. przedsiębiorców wzięło udział w konferencji otwierającej V edycję Akademii Przedsiębiorcy?

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 22-10-2012, 00:00

Seminaria i warsztaty dla przedsiębiorców dotyczące praktycznych metod budowania wartości firmy i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw.

W czwartek, 18 października Brian Tracy, jeden z największych autorytetów biznesu, zainaugurował kolejną edycję Akademii Przedsiębiorcy Kredyt Banku — program, który tworzą organizowane cyklicznie w wielu miastach Polski seminaria i warsztaty dla przedsiębiorców dotyczące praktycznych metod budowania wartości firmy i podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw. Wykład B. Tracy na temat nowoczesnych strategii skutecznego zarządzania ludźmi spotkał się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wszystkichuczestników spotkania. W konferencji wzięło udział prawie 2,5 tys. gości z całej Polski — w szczególności byli to obecni i przyszli klienci Kredyt Banku. B. Tracy przybliżył liderom biznesu techniki i narzędzia, jak prosto stworzyć wizję i skuteczną strategię firmy oraz jak podejmować najwłaściwsze decyzje biznesowe. Zdradził też, jak zdobyć serca i umysły pracowników dla realizowania wizji i stworzyć środowisko, w którym codziennie osiąga się najwyższe wyniki.

— Liczymy, że nieprzeciętna osobowość B. Tracy i jego umiejętnośćprowadzenia szkoleń zainspiruje przedsiębiorców do skutecznego wdrożenia poznanych technik i narzędzi w swoich firmach, a tym samym zwiększenia swojej konkurencyjności — powiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Partnerem konferencji był Bank Zachodni WBK. „Puls Biznesu” objął patronat medialny nad wydarzeniem. Brian Tracy już po raz trzeci spotkał się z polskimi przedsiębiorcami na specjalne zaproszenieKredyt Banku. Konferencje z udziałem tego znakomitego mówcy otworzyły również III i IV edycję Akademii Przedsiębiorcy. W V edycji Kredyt Bank zaplanował jeszcze 5 bezpłatnych konferencji dla przedsiębiorców. Odbędą się one w listopadzie i grudniu 2012 r. w Poznaniu, we Wrocławiu, w Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Ich tematem będą „Zatory płatnicze w czasach wyzwań”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu