Czy wiesz, że...w Polsce można korzystać z usług private banking na najwyższym światowym poziomie?

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 26-04-2012, 00:00

Noble Bank, nr 1 private bankingu, otworzył kolejne oddziały. Jedyna w Polsce sieć dedykowana wyłącznie obsłudze najzamożniejszych klientów obejmuje już 10 największych miast. Private banking to znacznie więcej niż zwykła bankowość czy oferta dla klientów VIP, oferowana przez banki uniwersalne.

W czym tkwi różnica? Bankowość w takim wydaniu to nie zwykła usługa, ale przede wszystkim doradztwo, a często wręcz zarządzanie całym rodzinnym majątkiem.

Kompleksowy consulting obejmuje doradztwo inwestycyjne, biznesowe, podatkowe i w zakresie nieruchomości. Ważnym elementem jest także networking. Dzięki eksperckiemu zapleczu (własny dom maklerski Noble Securities czy towarzystwo funduszy inwestycyjnych Noble Funds) Noble Bank może zaoferować klientom w jednym miejscu kompleksowe rekomendacje najwyższej klasy specjalistów.

Klienci Noble Banku mają dostęp do innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań, jak obrót nieruchomościami, emisje obligacji korporacyjnych, FIZ, inwestycje w grunty. Mogą nie tylko zainwestować, ale też pozyskiwać kapitał.

Private bankerzy, którzy zarządzają majątkami klientów, to pierwsza liga bankowości — to doświadczeni doradcy i biznesowi praktycy. Każdemu z klientów tworzą szyty na miarę portfel inwestycyjny: inwestycje w fundusze, w nieruchomości,ale także np. w sztukę (art banking). Zgodnie z kilkusetletnimi tradycjami bankowości bankier staje się często biznesowym powiernikiem i przyjacielem domu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane