Danielewski: Computerland będzie poprawiał wyniki w każdym kwartale

(Marek Druś)
opublikowano: 17-05-2005, 13:43

W drugim kwartale wyniki Computerlandu będą lepsze od osiągniętych w pierwszym, powiedział dyrektor generalny Michał Danielewski, cytowany na internetowych stronach agencji Reuters.

W drugim kwartale wyniki Computerlandu będą lepsze od osiągniętych w pierwszym, powiedział dyrektor generalny Michał Danielewski, cytowany na internetowych stronach agencji Reuters.

Danielewski zwrócił uwagę, że w drugim półroczu nastąpi spora Spodziewamy się też przychodów z telekomunikacji, bankowości, użyteczności publicznej i chemii" - uzupełnił Danielewski. W pierwszym kwartale Grupa Computerlandu osiągnęła 3,47 mln zł zysku netto dla akcjonariuszy. W tym samym okresie ubiegłego roku wynosił on 3,19 mln zł. Przychody wzrosły o zaledwie 0,4 proc. do 152,7 mln zł.

Według Danielewskiego, w 2005 roku wyniki Computerlandu będą poprawiały się z kwartału na kwartał. Ma w tym pomóc intensyfikacja w drugim półroczu projektów unijnych dotyczących ochrony i nadzoru granic i geodezji, a także projektów samorządowych. Danielewski prognozuje, że przychody Computerlandu wzrosną w 2005 roku o 10 proc., a zysk netto dwukrotnie.

MD, Reuters.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane