Darmowe konto w Volkswagen Banku

SW
opublikowano: 07-11-2013, 00:00

Darmowy token na pierwszy rok użytkowania oraz podstawowa karta Visa

Volkswagen Bank direct rozpoczął promocję, w ramach której każdy, kto do końca 2013 r. otworzy Plus Konto Biznes, otrzyma za darmo token na pierwszy rok użytkowania oraz podstawową kartę Visa wydaną bez opłaty.

Promocja obowiązuje od 1 listopada do 31 grudnia 2013 r. Plus Konto Biznes jest dedykowane zarówno jednoosobowym firmom, jak i stowarzyszeniom, a także organizacjom pozarządowym, fundacjom, parafiom, spółdzielniom czy wspólnotom mieszkaniowym. Otwarcie i prowadzenie Plus Konta Biznes jest bezpłatne.

Użytkownik nie ponosi także opłat za zlecenia stałe i przelewy, także do ZUS i urzędu skarbowego. Rachunek możnaobsługiwać przez internet, dostarczany jest do niego także elektroniczny token. W zależności od potrzeb firmy, właściciel może ustanowić dostęp do rachunku dla jednego lub wielu pełnomocników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu