Dauair.com zainauguruje loty z Dortmundu do Poznania

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 14-04-2005, 12:02

Wchodzący na rynek niemiecki przewoźnik lotniczy Dauair.com zainauguruje loty z Dortmundu do Poznania z myślą o przyciągnięciu przede wszystkim pasażerów podróżujących w celach biznesowych - donosi czwartkowy "Financial Times". Pierwszy lot na tej trasie wyznaczono na 25 kwietnia.

Wchodzący na rynek niemiecki przewoźnik lotniczy Dauair.com zainauguruje loty z Dortmundu do Poznania z myślą o przyciągnięciu przede wszystkim pasażerów podróżujących w celach biznesowych - donosi czwartkowy "Financial Times". Pierwszy lot na tej trasie wyznaczono na 25 kwietnia.

Dauair.com, który zamierza sprzedawać bilety za pośrednictwem internetu (stąd "com" w nazwie), od najbliższego poniedziałku, 18 kwietnia, rozpocznie loty ze swej bazy w Dortmundzie do Berlina. Trzy loty dziennie tam i z powrotem obsługiwał będzie samolot turbośmigłowy Saab 340B, zabierający na pokład 33 pasażerów.

Przewoźnik, którego siedziba mieści się w Lubece, ma w planach korzystanie z dużych lotnisk lub lotnisk położonych w centrum miast.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Dauair.com zainauguruje loty z Dortmundu do Poznania