Dawny Trigon TFI ma nowego wiceprezesa

opublikowano: 16-05-2019, 13:33

Lartiq TFI (dawniej Trigon TFI) zatrudnił Pawła Jackowskiego, który będzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu, nadzorującego proces inwestycyjny. Podlegać mu będzie pion zarządzania aktywami.

– Moim priorytetem będzie wdrożenie zespołowego modelu zarządzania aktywami, który pozwoli na lepsze wykorzystanie wiedzy i talentu zarządzających. Planuję wzmocnienie części analitycznej i uruchomienie nowych, innowacyjnych produktów. Skupimy się także na zwiększeniu kontroli ryzyka i optymalizacji portfeli, a także wprowadzeniu najlepszych standardów w systemie komunikacji z klientami funduszy – dodał Paweł Jackowski.

Paweł Jackowski jest absolwentem SGH. Od końca 2014 r. do końca 2018 r. pracował w DM TMS Brokers, gdzie odpowiadał za uruchomienie zarządzania aktywami i był członkiem zarządu. Wcześniej związany był m.in. z Ipopemą i TFI Allianz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy