Debata „Z Pulsem na Giełdę”

pb.pl
opublikowano: 24-03-2009, 18:24

Bessa – wchodzić na giełdę czy nie? Jak zdobyć inwestora przez Giełdę w ciężkich czasach?

Puls Biznesu we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie organizuje debatę pt. „Bessa – wchodzić na giełdę czy nie? Jak znaleźć inwestora przez Giełdę w ciężkich czasach”. Debata odbędzie się w dniu 26 marca 2009 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. To pierwsza z debat organizowanych w ramach nowego cyklu „Z Pulsem na Giełdę”.

W debacie będą uczestniczyć autorytety rynku kapitałowego, władze Giełdy, najlepsi doradcy i brokerzy oraz spółki, którym udało się zadebiutować na GPW podczas bessy w latach 2000 – 2002. Chcemy pokazać jak wykorzystać najlepsze wzorce i możliwości w tak trudnych czasach.

Podczas debaty stworzona zostanie lista atutów giełdowego debiutanta - zbiór zasad, jakich powinna trzymać się spółka aby z sukcesem przeprowadzić ofertę publiczną, nie zawieść inwestorów i utrzymać ich w akcjonariacie.

Do udziału w debacie zapraszamy przedstawicieli firm zainteresowanych pozyskaniem kapitału poprzez Giełdę, szczególnie tych, którzy zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego momentu na debiut giełdowy.

Uprzejmie prosimy o poinformowanie nas o zamiarze przybycia, tel. (22) 333 98 34 lub (22) 537 72 36.

Więcej informacji na stronie: http://bbp.pb.pl/Debata.aspx

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: pb.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu