Dell Technologies Forum 2018 już 11 września w Warszawie

Materiał partnera - organizator wydarzenia: DELL Technologies Forum
opublikowano: 28-08-2018, 22:00

Już 11 września w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branży IT w Polsce — Dell Technologies Forum 2018.

Uczestnicy konferencji będą mogli na rzeczywistych przykładach przekonać się, jakie korzyści niesie za sobą cyfrowa transformacja biznesu i IT. Gościem honorowym tegorocznej konferencji będzie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w branży — ikona światowego biznesu z centrali Dell Technologies.

Uczestnicy wydarzenia poznają trendy i strategie wprowadzania innowacji — mówi Dariusz Piotrowski z Dell EMC Polska
Zobacz więcej

POZNAJ NOWOŚCI:

Uczestnicy wydarzenia poznają trendy i strategie wprowadzania innowacji — mówi Dariusz Piotrowski z Dell EMC Polska Fot. ARC

Czwarta rewolucja przemysłowa nabiera rozpędu. Pierwsze trzy związane były z mechanizacją, produkcją masową i automatyzacją. Kolejna, czyli Przemysł 4.0, to połączenie technologii — fizycznych i cyfrowych. Co oznacza?

— Czwarta rewolucja przemysłowa zmienia podejście do biznesu oraz funkcjonowanie przedsiębiorstw. Nowe technologie, takie jak data analytics czy sztuczna inteligencja, w ciągu najbliższej dekady zmienią nasze codzienne życie, styl pracy i prowadzenia firmy. Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, chcemy wskazać drogę skutecznego przeprowadzenia wejścia w proces cyfryzacji biznesu. Dell Technologies Forum oferuje możliwość spotkania i posłuchania najlepszych ekspertów z branży IT, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. — komentuje Dariusz Piotrowski, dyrektor generalny Dell EMC Polska.

Dell Technologies Forum to największe globalne wydarzenie grupy, podczas którego firmy należące do amerykańskiego lidera IT oraz liczni partnerzy dzielą się know-how, dyskutują o postępującej transformacji cyfrowej, wpływie nowoczesnych technologii i systemie ich zależności w biznesie.

Tegoroczna polska edycja Dell Technologies Forum będzie należała do wyjątkowych, gdyż konferencja zostanie poprzedzona sesją plenarną z wystąpieniem niezwykłego gościa specjalnego. Na uczestników wydarzenia będą czekały niecodzienne spotkania ze specjalistami z branży IT, które umożliwią podzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń w zakresie sprzedaży i przeprowadzonych wdrożeń, a także nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. W specjalnie wydzielonej przestrzeni wystawienniczej będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami firm z grupy Dell Technologies (Dell, Dell EMC, VMware, Pivotal, RSA, Secureworks, Virtustream), jak też skonsultować z ekspertami kwestie związane z zastosowaniami i wdrażaniem prezentowanych rozwiązań.

Nie zabraknie też technologicznychatrakcji, takich jak symulator gry w golfa czy możliwość wirtualnej przejażdżki bolidem Formuły 1. Każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własną, spersonalizowaną agendę, wybierając interesujące tematy spośród 30 sesji podzielonych na cztery bloki tematyczne: Digital Transformation, IT Transformation, Workforce Transformation i Security Transformation. Rejestracja na Dell Technologies Forum 2018 odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną agendą Dell Technologies Forum 2018.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera - organizator wydarzenia: DELL Technologies Forum

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

IT