Depozytowa promocja z gwiazdką

opublikowano: 02-09-2014, 00:00

BGŻ Optima wprowadził do oferty kolejną lokatę połączoną z inwestycją w fundusze — tym razem zarządzanymi przez Avivę Investors TFI.

Trzymiesięczny depozyt oprocentowany jest 7 proc. w skali roku, a w części inwestycyjnej można wybierać spośród dziewięciu subfunduszy działających w ramach Aviva Investors FIO. Bank nie pobiera ani opłat wstępnych za kupno jednostek, ani za ich umorzenie.

Oferta jest przeznaczona zarówno dla osób, które preferują bezpieczne inwestycji jak i dla tych, którzy akceptują większe ryzyko w zamian za możliwość wypracowania wyższych zysków.

Do wyboru są subfundusze: Obligacji, Obligacji Dynamiczny, Ochrony Kapitału Plus, Stabilnego Inwestowania, Aktywnej Alokacji, Zrównoważony, Polskich Akcji, Małych Spółek oraz Akcji Europy Wschodzącej. W trakcie trwania inwestycji portfel funduszy można modyfikować bez ponoszenia kosztów.

Na lokatę można wpłacać minimum 1 tys. zł, górnych ograniczeń nie ma. Promocyjne oprocentowanie będzie naliczone, jeżeli w ciągu pięciu dni roboczych opłaci się zlecenie kupna jednostek wybranych subfunduszy za kwotę minimum dwukrotnie wyższą niż wpłacona na depozyt. Inwestycja w subfundusze powinna trwać co najmniej trzy miesiące, ale w przypadku wcześniejszego umorzenia jenostek, oprocentowanie lokaty nie przepadnie całkowicie — wyniesie 2,5 proc. w skali roku. Oferta będzie ważna do 31 października.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Depozytowa promocja z gwiazdką