Design talks Business Conference - Zmień swój biznes przez design

  • Materiał partnera
opublikowano: 20-03-2019, 00:01

Chcesz wiedzieć jak lepiej opracować strategię lub model biznesowy, wdrażać innowacje produktowe lub zaprojektować usługi, by odnosiły sukcesy na rynku? Weź udział w Design talks Business i dowiedz się tego od ekspertów branży.

Design talks Business to międzynarodowa konferencja poświęconego wdrażaniu innowacji w produktach, usługach i modelach biznesowych. Rozwiązania prezentowane podczas konferencji sprawdzą się świetnie w małych i średnich przedsiębiorstwach zarówno z tak tradycyjnych branż, jak: transport morski, budowa statków, czy energia odnawialna, jak i w firmach funkcjonujących w  sektorze kreatywnym w obszarach designu, architektury, marketingu czy projektowaniu gier. Innymi słowy, wiedza, którą zaprezentujemy przyda się każdemu przedsiębiorcy, który chce zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną oraz umocnić wizerunek firmy – mówi Paulina Kisiel, kierownik Centrum Designu.

Wydarzenie to niepowtarzalna okazja do zdobycia inspiracji, wiedzy i umiejętności od najlepszych ekspertów. W konferencji wezmą udział Change Pilots - odpowiadający za strategie i  innowacje produktowe,  Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg - Fuzers - specjaliści projektowania na poziomie strategii, organizacji i modeli biznesowych, oraz Agnieszka Gliszczyńska i  Rafał Kołodziej - doradcy biznesowi w branży usług, specjaliści od badań i udoskonalania usług z Greenhat Innovation.

Konferencja odbędzie się w  PPNT Gdynia | Centrum Designu 4 i 5 kwietnia 2019 roku. Nabór uczestników potrwa do końca marca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wszystkie prelekcje i warsztaty będą odbywać się w języku angielskim.

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.centrumdesignu.gdynia.pl

 

organizator: Pomorski Park Naukowo – Technologiczny Gdynia | Centrum Designu

moderatorzy: Change Pilots  | www.changepilots.pl

prelegenci: Fuzers: Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg; Greenhat Innovation: Agnieszka Gliszczyńska, Rafał Kołodziej

kiedy? 4-5 kwietnia 2019

gdzie? PPNT Gdynia | budynek III | al. Zwycięstwa 96/98 | Gdynia

 

Organizatorem Design talks Business Conference jest PPNT Gdynia | Centrum Designu , które wspiera rozwój branży kreatywnej, głównie firm i projektów związanych z wzornictwem przemysłowym, projektowaniem graficznym, multimediami i architekturą. Promuje budowanie relacji między projektantami a przedsiębiorcami. Centrum Designu koordynuje wydarzenia związane z projektowaniem w mieście, udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych oraz organizację wystaw promujących design, największym działaniem jest coroczny festiwal Gdynia Design Days.

www.gdyniadesigndays.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu