DI BRE Banku rekomenduje TRZYMAJ akcje Getin Holding

(Artur Szymański)
opublikowano: 23-02-2005, 09:54

W raporcie z 16 lutego analitycy DI BRE Banku podtrzymali zalecenie "trzymaj" dla walorów Getinu. Jeden walor wyceniono na 3,82 zł przy kursie giełdowym 3,52 zł.

W raporcie z 16 lutego analitycy DI BRE Banku podtrzymali zalecenie "trzymaj" dla walorów Getinu. Jeden papier wyceniono na 3,82 zł przy kursie giełdowym 3,52 zł.

Specjaliści DI BRE Banku jako "doskonały" ocenili początek działalności spółki na rynku hipotecznym. Problemy z szybszym rozwijaniem działalności w Rosji zdecydowanie przezwyciężyło przejęcie Banku Przemysłowego oraz nadzieje na szybki rozwój Getin Banku.

Nic więc dziwnego, że kurs spółki na GPW skoczył o 30 proc. w ciągu dwóch miesięcy. Analitycy DI BRE Banku nie do końca są pewni natomiast jak na kurs wpłynie zbliżająca się emisja akcji. "Ze względu na nie wielkie odchylenie kursu od naszej wyceny nie zmieniamy rekomendacji TRZYMAJ" - czytamy w raporcie. AS

Kliknij link, by zapoznać z pełną treścią raportu: Getin16022005.pdf

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Artur Szymański)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane