Die Welt: Euronext i Deutsche Boerse bliżej fuzji

(Marek Druś)
11-05-2006, 11:03

W toczących się rozmowach o fuzji Deutsche Boerse i Euronext rozstrzygnięto sporne dotychczas kwestie, poinformował Die Welt powołując się na anonimowe źródła. Dziennik twierdzi, że osiągnięcie ostatecznego porozumienia możliwe jest przed rocznymi WZA obu spółek. W przypadku Euronextu, operatora giełd w Paryżu, Brukseli, Amsterdamie i Lizbonie, jest to 23 maja.

W toczących się rozmowach o fuzji Deutsche Boerse i Euronext rozstrzygnięto sporne dotychczas kwestie, poinformował Die Welt powołując się na anonimowe źródła. Dziennik twierdzi, że osiągnięcie ostatecznego porozumienia możliwe jest przed rocznymi WZA obu spółek. W przypadku Euronextu, operatora giełd w Paryżu, Brukseli, Amsterdamie i Lizbonie, jest to 23 maja. W przypadku Deutsche Boerse, operatora giełdy we Frankfurcie, 24 maja.

MD, AFX

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Die Welt: Euronext i Deutsche Boerse bliżej fuzji