DM Amerbrokers rekomenduje NEUTRALNIE dla akcji Kęt i Dworów

AmerBrokers SA Dom Maklerski
opublikowano: 28-10-2005, 15:47

Wydział Analiz Domu Maklerskiego AmerBrokers SA informuje, że w dniu 13 października 2005 roku dla spółek F.Ch. Dwory S.A. i Grupa Kęty S.A. zostały zmienione rekomendacje naNEUTRALNIE.

Wydział Analiz Domu Maklerskiego AmerBrokers SA informuje, że w dniu 13 października 2005 roku dla spółek F.Ch. Dwory S.A. i Grupa Kęty S.A. zostały zmienione rekomendacje naNEUTRALNIE.

W przypadku F.Ch. Dwory S.A. DM AmerBrokers zmienia rekomendację z KUPUJ na NEUTRALNIE. Sytuacja fundamentalna spółki nie uległa znaczącej zmianie, jednak kurs spółki dotarł do 33,7 zł, czyli wyraźnie poniżej ceny z dnia wydania rekomendacji. Walory tym samym przełamały ważne wsparcie i ryzyko wynikające z sytuacji technicznej powoduje, że w sytuacji przedłużenia się fali spadkowej na warszawskiej giełdzie, walory Dwory S.A. mogą nie zdołać oprzeć się dalszej przecenie.

Z kolei w przypadku Grupy Kęty S.A. DM AmerBrokers zmienia rekomendację z TRZYMAJ na NEUTRALNIE. Sytuacja fundamentalna spółki nie uległa znaczącej zmianie, jednak kurs spółki dotarł do 125 zł, czyli wyraźnie poniżej ceny z dnia wydania rekomendacji. Naszym zdaniem ryzyko wynikające z sytuacji technicznej powoduje, że w okresie przedłużenia się fali spadkowej na warszawskiej giełdzie, walory Grupy Kęty S.A. mogą nie zdołać oprzeć się dalszej przecenie.

Informacje na temat rekomendacji dla F.Ch. Dwory S.A. i Grupy Kęty S.A. znajdują się na stronach www.amerbrokers.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AmerBrokers SA Dom Maklerski

Polecane