DM BZWBK: rynek kontraktów nadal nie może określić dominującego trendu

opublikowano: 09-06-2004, 08:49

Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem do 1.695 pkt., a sesję należy ocenić negatywnie, bowiem po wysokim

otwarciu nastąpiło zamknięcie w pobliżu dziennego minimum.

Na wykresie dziennym ukształtowała się kolejna czarna świeca, a opór wynikający z luki bessy został po raz kolejny potwierdzony. Jednakże, o jednoznacznie negatywnych wskazaniach będzie można mówić w przypadku załamania sekwencji coraz wyższych minimów.

Póki co ten czynnik, w połączeniu z faktem, iż ostanie ruchy są trójkami, przemawia za kontynuacją wzrostu. Najbliższe wsparcie znajduje się na wczorajszym minimum na 1.693 pkt. Jego przełamanie będzie zapowiadało test kolejnych wsparć na 1.683, 1.676 oraz 1.672 pkt. Spadek poniżej tych poziomów będzie zapowiadał test kolejnego wsparcia na 1.635 pkt. Z kolei najbliższy opór znajduje się na 1.705 pkt. Pokonanie tego poziomu winno przełożyć się na test kolejnych oporów na 1.718 oraz 1.733 pkt. Kolejne opory to 1.749 (50% zniesienia spadku) oraz 1.766 pkt. (górne ograniczenie kanału wzrostowego).

Tomasz Jerzyk

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / DM BZWBK: rynek kontraktów nadal nie może określić dominującego trendu