DM BZWBK: Są szanse na test kwietnowych szczytów

10-11-2004, 09:48

Wczorajsza sesja zakończyła się silnym wzrostem, a zamknięcie nastąpiło na nowym krótkoterminowym maksimum na 1.857 pkt. Po otwarciu miała miejsce konsolidacja w okolicach 1.820 pkt. z której nastąpiło wybicie w górą.

Dynamika wzrostu uległa przyspieszeniu w ostatniej godzinie handlu, a zamknięcie nastąpiło 1 pkt. poniżej dziennego maksimum. Takie zachowanie należy odczytać pozytywnie, co z kolei winno przełożyć się na test maksimów na 1.868 oraz 1.873 pkt. Pokonanie powyższych poziomów będzie stanowiło zapowiedź testu kwietniowego szczytu na 1.894 pkt. W przypadku pokonania tego poziomu, kolejnych oporów doszukiwałbym się na 1.915-20 pkt. Wsparciem dla rynku jest poziom 1.849 pkt., gdzie znajduje się górne ograniczenie kanału wzrostowego, ponad które kontrakt wczoraj powrócił. W przypadku jego ewentualnego przebicia kolejnego wsparcia doszukiwałbym się na 1.835 pkt., a kolejny ważny poziom to 1.825 pkt.

Tomasz Jerzyk

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / DM BZWBK: Są szanse na test kwietnowych szczytów