Dobrze wykorzystany czas

  • DI
opublikowano: 17-12-2021, 00:06
aktualizacja: 08-02-2022, 13:42

Czas pandemii COVID-19 to czas zakupów online. Dzięki temu rozwój branży e-commerce przyspieszył jak nigdy wcześniej.

Boom na internetowe zakupy nie ominął również firmy It-Shop24.pl, której bardzo dobre wyniki finansowe i idący za nimi szybki rozwój pozwoliły znaleźć się w pierwszej trójce małych i średnich przedsiębiorstw w rankingu Gazel Biznesu w województwie podkarpackim.

– Oczywiście ograniczenia pandemiczne związane z przestrzeganiem rygoru sanitarnego czy problemy z transportem towarów utrudniały realizację pewnych zadań, jednak poradziliśmy z tym sobie. Firma działała cały czas, a ilość pracy przerosła nasze oczekiwania – mówi Marcin Berdzik, prezes It-shop24.pl.

IT-shop24.pl to sklep online, który działa od 2017 r. Powstanie sklepu jest odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie na produkty branży RTV i AGD.

– Szybko zauważyliśmy, że coraz więcej zakupów odbywa się online. Stąd właśnie pomysł na sprzedaż w internecie. Nasza oferta to markowy sprzęt AGD, RTV, IT, narzędzia i wiele innych. Oferujemy produkty nie tylko poprzez stronę internetową sklepu, ale też na największych platformach sprzedażowych w kraju i za granicą – opowiada Marcin Berdzik.

W ofercie It-shop24.pl można znaleźć topowe produkty najpopularniejszych marek w najlepszych cenach na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje drobne AGD i drobny sprzęt RTV.

– To zdecydowanie nasza mocna strona. Mamy bardzo szeroki wybór tego sprzętu, od modeli na każdą kieszeń do bardziej profesjonalnych czy ekskluzywnych – zauważa Marcin Berdzik.

Na kupujących w sklepie internetowym czeka profesjonalna obsługa. Podczas rozmowy doradcy pomogą każdemu w doborze sprzętu optymalnego do jego potrzeb, a pracownicy magazynu pilnują, aby każda wysyłka dotarła terminowo do odbiorcy. Zespół to jedna z najmocniejszych stron It-shop24.pl. Wiedzą o tym właściciele firmy i dbają o dobre relacje z pracownikami.

– Podstawą jest wzajemny szacunek, dobra komunikacja oraz uczciwość. Wszyscy traktujemy się po przyjacielsku – relacjonuje Marcin Berdzik.

Przekłada się to na bardzo dobre opinie pozostawione przez klientów na platformach sprzedażowych.

– Zaczynaliśmy od sprzedaży na naszej stronie internetowej i Allegro. Dzisiaj sprzedajemy na najpopularniejszych marketplace’ach w kraju i poza granicami. Oczywiście planujemy dalszy rozwój. Ilość zamówień, jakie składają u nas klienci, wciąż rośnie – dodaje Marcin Berdzik.

Według analityków branża e-commerce będzie nadal rosła. Klienci, którzy poznali wygodę i ułatwienia wynikające z zaopatrywania się w potrzebne produkty online, niechętnie wracają do tradycyjnej formy zakupów. It-shop24.pl będzie szedł za ciosem.

– Będziemy stale poszerzać wybór towarów w naszym sklepie. Dziś mamy w ofercie nie tylko sprzęt RTV i AGD, ale też np. elektronarzędzia czy akcesoria do ogrodu. Możliwości w tym zakresie jest bardzo dużo i z całą pewnością je wykorzystamy – podsumowuje Marcin Berdzik.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane